• Další informace

  Vítáme vás na portálu o cestování:  www.kamsevydat.cz.  

   

  Na našem cestovním portálu  najdete  fotografie a tipy  na  cesty, výlety a krásná místa  v  České republice a k tomu   inspirativní a určitě nevšední  cestování, příběhy a fotografie z celého světa. Vyjmenovávat  všechny destinace, které procestovali naši cestovatelé, nebudeme, a tak aspoň ochutnávka :  Barma, Hawaii, Nový Zéland, Velikonoční ostrovy,Chile,  Uganda, Bolívie, Nikaragua, Thajsko, Laos,Kambodža, Vietnam, Venezuela, Seychely, Francie, Španělsko …..Naše cestování je v mnoha případech individuální a pro mnoho cestovatelů určitě zajímavé i poučné.

  Budeme rádi, když si náš portál o cestování www. kamsevydat.cz  oblíbíte a bude vaším každodenním kamarádem a průvodcem. Portál, jako takový,  je stále ve stavu rozvoje a hledání. Připravujeme nejenom kvalitní diskuzní prostor pro cestovatele, ale také možnosti prezentace ubytování. Proto, prosím omluvte nedostatky i chyby, které objevíte. Budeme rádi, když nám  připomínkou i pochvalou naše konání zhodnotíme.

  Portál je starším sourozencem oblíbeného portálu www.cestujemesdetmi.cz.

   

  Za redakci Jana Schlitzová

   

   

  zobrazeno 6 460 krát

  One Response to Další informace

  1. 28.5.2013 na 15:55

   Zdravím,
   ověřuji spojení po kontaktáži na ruzyňském letišti. Vrátili jsme se z Íránu, nějaký článek a fotku časem spácháme.
   Zatím zkusím hodit link na zmíněnou cykloturistickou rodinku: http://www.rodina.cz/clanek9272.htm
   Také jsme jezdili na kole, vozíčky nebyly, v pěti náš Ondřej sám šlapal polské rovinky. No, teď je tomu našemu chlapečkovi 22…

   Ahoj,

   Petr alias Medvěd.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *