• Menu
  • Menu

Aprés Ski – Snowpark a nejdelší sjezdovka tento víkend v Praze

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Aprés Ski – Snowpark a nejdelší sjezdovka tento víkend v Praze

Dvoudenní veletrh Aprés Ski  můžete navštívit tento víkend na Rašínově nábřeží v Praze na náplavce u Železničního mostu. Nejenom , že zde najdete nové trendy nadcházející zimní sezony , ale zároveň můžete volný čas strávit ve vybudovaném  horském středisku. Možná Vás překvapí, že v příjemném slunečném podzimním slunci budete moci sledovat nejenom  krásné panorama naší stověžaté Prahy, či pohyb a lodě na řece Vltavě , ale , že zde můžete zahlédnout známé tváře našich profesionálních snowboardistů a freestylových lyžařů. Na náplavce vlastně vyrostl opravdový Snowpark , vyrostla rozjezdová věž , která byla postupně pokryta koberci a na ně byl přivezen z okolních devíti stadiónů seškrabaný sníh. A že ho nebylo potřeba  potřeba málo! 150 kubíků!

Aprés Ski – Náplavka Rašínovo nábřeží

Nejdelší sjezdovka v Praze ,120 metrůdlouhá dráha je připravena nejenom pro profesionály, ale může si ji vyzkoušet kdokoli z návštěvníků.

Udělat si výlet po pražském nábřeží nemusí být nutně pro obdivovatele lyžařských sportů, během akce zde probíhá i doprovodný program,  mimo této víkendové akce zde zároveň probíhají Farmářské trhy, bleší trhy s nabídkou oblečení, šperků, můžete zde ochutnat dobré víno, dát si kávu nebo něco dobrého na zub. Je možné sem také přijet přívozem.

Náplavka Rašínovo nábřeží

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *