• Menu
  • Menu

Exotická dovolená jako sen mnohých z nás

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Asie » Singapur » Exotická dovolená jako sen mnohých z nás

Že jste byli nejdál na slapské přehradě? Každoroční výlety pod stan už vás příliš nelákají? Pak zkuste něco nového a netradičního. Dopřejte si alespoň letos luxusní exotickou dovolenou v některé z asijských destinací, které vás uchvátí nejen svou jedinečnou krásou, kulturou, místními zvyky, ale také mentalitou lidí, kteří zde žijí. Sbalte kufry, a zjistěte, kdy vám letí nejbližší letadlo do Thajska, Indonésie, Hong Kongu nebo Singapuru!

Lagoon Sunrise
Lagoon Sunrise

Jak sehnat nejlevnější letenky a ubytování?

Pokud alespoň částečně ovládáte některý ze světových jazyků (prim hraje stále ještě angličtina), vsaďte raději než na cestovku, na své vlastní schopnosti a dovednosti. Letenku můžete koupit výhodně v akcích, které pořádají známé i méně známé nízkonákladové letecké společnosti. Sledujte akční nabídky a nespoléhejte na poslední chvíli. Nejlevnější jsou letenky zakoupené s dostatečným předstihem. Co se týče ubytování, i zde vezměte „rozum do hrsti“ a poohlédněte se po zprostředkovatelích ubytování v exotických destinacích, díky kterým můžete ušetřit až 75 %! Takový Singapur nebo Indonésii, či velmi oblíbené a stále častěji diskutované Thajsko, si tak můžete užít doslova „za hubičku“.

Nezapomenutelné zážitky s nádechem exotiky

Rozhodnete-li se dopřát si letos exotickou dovolenou, těšit se můžete nejen na lenošení na běloskvoucích plážích a pestrý podmořský svět, ale také na celou řadu atraktivních památek i zábavných atrakcí, které byste rozhodně neměli vynechat. Exotická dovolená může být okořeněna také celou spoustou místních pokrmů, se kterými se v České republice rozhodně nesetkáte. A kdo ví, možná v sobě objevíte milovníka asijské kuchyně, kultury nebo místních zvyků a náboženství. Dovolená v Asii se však stane nezapomenutelným zážitkem, na který budete i po letech rádi vzpomínat.

Jan Schejbal

Rád cestuji po Evropě a poznávám nová místa. nejčastěji to bývá Itálie Chorvatsko ale i Řecko.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *