• Menu
  • Menu

Kašpárkohraní 9

Letenské sady dnes patřily hlavně dětem

Pražské Letenské sady patřily dnes od 12 do 19 hodin dětem! Největší rodinný festival Kašpárkohraní již po deváté otevřel své brány zdarma pro všechny malé milovníky hudby, divadla, umění a sportu. Program byl opravdu nabitý, pestrý a  každý si to užil po svém.

Letenské sady

Kašpárkohraní 2017

Já se vydala do Letenských sadů ještě před polednem, kdy se celá akce Kašpárkohraní  ještě připravovala. Ze Smíchova tramvají číslo  15 na Čechův most. Odtud po schodech pod Metronomem nebo Stalinem nahoru, pak doleva. Parkem, kde voní právě vykvetlé lípy až na vrchol, kde je krásná vyhlídka na panorama Prahy. Na festival je to ještě 100 metrů. Ve stáncích z dobrotami to voní a člověk ani neví, co dobrého ochutnat. Po cestách i pod stromy v parku už začínali proudit první návštěvníci a to hlavně rodiče s dětmi, kterým je tato akce připravená.

Kašpárkohraní 2017

Já nejvíce času strávila u svých kamarádů u stánku se švédským oblečením SKHOOP a u stánků s několika atrakcemi pro děti Malý dobrodruh, odkud byl pěkný výhled na další stánky a atrakce. K hlavnímu pódiu to bylo, co by kamenem dohodil a tak v poklidu bylo možné poslouchat program, který právě probíhal.

KašpárkKašpárkohraní 2017ohraní 2017

Dnešní slunečný den byl pro Kašpárkohraní ideální, nemohla jsem být až do konce a tak zase za rok.

Kašpárkohraní 2017
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *