• Menu
  • Menu

Povodeň 2013 – Praha centrum- 2.den

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Povodeň 2013 – Praha centrum- 2.den

Povodeň 2013  v centru Prahy očima studentů – 3.6.

 povodně 2o13 DEN  3: aktuálně

Škola zrušená i pro studenty gymnázií , pro mladé vítaná změna školního programu. Důvodem jsou povodně a stop školám v Praze. Žádné neštěstí  v jejich očích vidět není, akorát trochu zármutek z údělu některých jejich přátel a známých, kteří jsou nyní v ohrožení. Povodeň Prahu zasáhla , je jedno, že všude říkají , že nebude  tak zničující jako v roce 2002. Sára s Terezou se vydaly do centra Prahy , aby Vám mohly tu hrůzu i  atmosféru  více přiblížit.

povodeň Praha centrum

Ta povodeň je HROZNÁ. Lidé , kteří s velkým úsilím budovali své zdevastované příbytky, lidé , kteří se dlouhé měsíce,  možná roky,  vypořádávali s psychickými a finančními problémy vzniklé povodněmi, musí znovu prožívat vodní peklo. My bydlíme v Praze , proto  jsou naše reportáže z Prahy. Sledujeme  i vše u nás na Berounce v  Radotíně .

Také víme, že smutné příběhy a  lidské tragédie jsou v celé republice i mimo ni.

povodeň 2013

 

Snad vše brzy skončí a my  se budeme zase všichni  smát, cestovat a těšit se na další den.

foto : Tereza Schlitzová

Sára Schlitzová

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *