• Menu
  • Menu

Praha CODE MODE

Barvy , nezávislá  móda , hudba , dobré jídlo a pití, zajímaví lidé a to vše dokreslující jistě netradiční prostředí nábřeží Vltavy, odkrývající nevšední panoramata Prahy. Nakonec i počasí zatím vystavovatelům a prodejcům přeje.

CODE MODE Praha

Kde se všechno děje ? Na smíchovské náplavce , adresa: Hořejší nábřeží  1087/7,  kousek od botelu Admirál . Již několikátý ročník CODE MODE se koná ve dnech 28.7.-30.7. 2011.

Nakupovat nemusíte, ale příjemnou procházku s promenádou mezi umem a šikovností převážně mladých návrhářů , výtvarníků, a nadšenců vám dodá energii a radost.  Chvílemi Vám některé oblečení , kabelky a šperky mohou připomínat UFO nebo pocit, že žijete na jiné planetě, ale v tom je právě to kouzlo a každý , kdo má potřebu se odlišit a zaujmout, si tady jistě vybere. Já nakonec také jeden úlovek získala , šaty , které mi padly do oka, jsem ani nevyzkoušela a pěkně zabalené je mám připravené až vyleze Slunce. Ty nejsou z kosmu, jsou obyčejné bavlněné, ale krásné…

CODE MODE Praha

Ještě zítra s celodenním programem je možné si udělat pěkný den, je zde i prostor pro děti a nad promenádou je skatepark pro  ty starší…a na co koukat  je až do večera…

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *