• Menu
  • Menu

Žluté Lázně

S kočárkem Prahou

Pod záštitou primátora hl. města Prahy se dnes konala akce – S kočárkem Prahou. Spolupořadatelé dnes chtěli překonat loňský rekord v počtu kočárků na jednom místě  a zároveň upozornit na p

Žluté Lázně

roblémy se kterými se v Praze potýkáme.

Dnešní den se vydařil , bylo nádherné letní počasí, lázně praskaly ve švech a vypadalo to zde  jako prázdninový víkend. Děti se koupaly, odvážnější vystavili svá těla v plavkách, všude zněl smích a pohoda. Pivo i limonády tekly proudem . Lidé relaxovali, soutěžili i jen tak klábosili.

Žluté Lázně Praha :  sportovně – zábavné a  rekreační  centrum  v Praze. Lázně nabízejí   občanům  a návštěvníkům Prahy velké sportovní , kulturní  i další aktivity v krásném prostředí u břehu řeky Vltavy.Mimo dětského koutku,zde pro děti najdete  bazén s brouzdalištěm, dětskou dílničku…co se týče sportovišť je možné si zde zahrát nohejbal, plážový volejbal, patanque, venkovní šachy a další.. Je zde sportcentrum a půjčovna on-line bruslí.

V letních měsících určitě oceníte travnatou i písečnou  pláž, přístavní molo se vstupem do vody, sprchy. Je zde také půjčovna lodiček  a dračí lodě.

Žluté Lázně

V areálu jsou občerstvení i restaurace.

Areál ve žlutých Lázních je nabit aktivitami i programem, ať už jsou to koncerty (zítra to jsou např. Money Business), kulturní a sportovní představení, soutěže  , dětské dny , akce pro návštěvníky, sportovní klání, příjemný pobyt u řeky …

Žluté Lázně se rozkládají na ploše přes 3,5  ha

Adresa: Podolské nábřeží 3/1184

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.