• Menu
  • Menu

Telč

MAŽORETKY – „O střevíček z pohádkové Telče 2012“ – UNESCO

O střevíček z pohádkové Telče– do soutěže bylo přihlášeno 48 skupin z 15 měst České Republiky. Soutěže se zúčastnilo kolem 700 mažoretek. Kategorie byly rozdělena na :  Mini děti, Děti, Kadetky, Juniorky, Seniorky, FreeStyle mladší a starší mažoretky.

Telč – „O střevíček z pohádkové Telče 2012“

Akce proběhla za krásného slunečného počasí a za velké podpory přihlížejících  diváků v nádherné kulise  historického města Telč. Celé město bylo prolnuto  hudbou, tancem, smíchem , báječnou atmosférou , nádhernými kostýmy a obrovským elánem malých i velkých mažoretek.

Asi není tak důležité , které týmy soutěž vyhrály, pro nás bylo to barevné hemžení krásným zpestřením při návštěvě  Telče.

Telč – „O střevíček z pohádkové Telče 2012“

Město Telč  leží  v kraji Vysočina na jihozápadní Moravě. Město bylo zapsáno v roce 1992 na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *