• Menu

WINTER RUN PRAHA – Ladronka 2019

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » WINTER RUN PRAHA – Ladronka 2019

MS Šneků v běhu

5. ročník zimního běhu pro každého a za každého počasí se běžel dnes v areálu Ladronka. Počasí se vydařilo, nepršelo, nebyl vítr, ale za to pořádná zima. Sraz závodníků byl po 10. hodině.  Lidí, kteří přišli závodit, sem na Ladronku, přišlo opravdu hodně. Kategorií bylo několik. Závod začínaly dětské kategorie, pak následovaly dva hlavní závody na 4,2 a 8,4 kilometrů.

Winter Run Ladronka

Nálada byla úžasná a je třeba pochválit závodníky i pořadatele. Každý si to užil po svém a tak nakonec ani není tak důležité, kdo vyhrál, všichni do toho dali vše.

Šneci v běhu, to je skupina pro všechny běžce – šneky. Jejich motto: „Běháme protože nás to baví a nehoníme se za časem 🙂 🙂 . Dnes na Ladronce si udělali své MS v běhu na 4, 2 km a jejich skupinka čítala neuvěřitelných 64 běžců! Pořadatelé několikrát během závodu tuto skupinu nadšenců zmínili a zaslouží si velký dík!

Winter Run Ladronka – Šneci v běhu

Šneci v běhu

Jsou  rádi za každého šneka, který se chce podělit a svými výkony motivovat ostatní ! Skupina byla založená 13. dubna 2017. Můžete to zkusit i Vy!

(kontakt fb : zde)

Ladronka

Sportovně-rekreační areál – Park Ladronka je oblíbeným  místem pro příznivce in-line, zejména pro svůj velmi kvalitní povrch a rovinatý terén (dráha je dlouhá 4,2 km). Najdete zde dráhu pro cyklisty. Mimo to jsou zde k dispozici volejbalové kurty a beach fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb i restaurace.

Areál Ladronka

Park se nachází nedaleko Vypichu na Praze 6, umístěn kousek od břevnovské vilové zástavby. Z Parku je krásný výhled na motolské stráně

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.