• Menu
  • Menu

Biotop Jince – přírodní koupací jezero

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » Biotop Jince – přírodní koupací jezero

Prázdninové koupání

Nejvyšší čas vyzkoušet nějaké pěkné koupání. Hlásí tropické třicítky a tak vyrážím směr Dobříš a Příbram, do obce Jince, která se nachází na soutoku Pstruhového potoka s Litavou.

Navigace mě dovede až k jezeru, po lávce přejedu na malé parkoviště před biotopem, vedle je otevřené fotbalové hřiště.

Biotop Jince

Biotop Jince

Dnešní druhá návštěva na biotopu Jince byla úspěšná. Otevřeno od 9. hodin. Kvetoucí rostliny kolem jezera, nikde nikdo. Vstupné 40 Kč, všude čisto, nové toalety i sprchy. Otevřený stánek s občerstvením, beach volejbalové hřiště.  Koupání velmi příjemné. Doporučuji!

Biotop Jince

Kolem jezera jsou hrací prvky pro děti, posezení pod deštníky, lavičky a budova se zázemím.

Biotop Jince

Původní a nevyhovující koupaliště v Jincích nahradil koupací biotop. Tenhle tip koupání má stále více příznivců a tak i v naší zemi tyto přírodní koupaliště pomalu vznikají. V Praze třeba  v Radotíně, nebo ve  Lhotce.

Biotop Jince

Vstupné : 40 Kč, snížené 30 Kč

Adresa: 

Biotop Jince,  Ke Koupališti
262 23 Jince

Biotop Jince
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *