• Menu
  • Menu

Krásná louka – řeka Jizera

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » Krásná louka – řeka Jizera

Pláž Krásná louka v Mladé Boleslavi

Vedro, vedro, jsme kousek u řeky Jizery  před Mladou Boleslaví, ale nikde nemůžeme najít přístup do vody. Konečně, jsme pod vysokými stromy, pozdravíme rybáře a ten nám poradí ať popojedeme ještě kousek a dostaneme se na Krásnou louku, kde se budeme moci vykoupat.  To zní dobře, tak vykoupané v potu ještě pokračujeme dále..

u řeky Jizery

Krásná louka

Obrovský prostor u řeky, louka je posekaná, hned to člověku vnukne, ideální místo na hudební koncerty. Je tu příjemně málo lidí. Jdeme k řece, moc se nám tam nechce, pro vstup do vody jsou tady dvě kovová schodiště. Trochu to klouže, když už jsme ve vodě, je to opravdu velká paráda. Moc příjemné vykoupání.

Krásná louka – JIzera

Krásná louka je tak stejně jako pláž v Podlázkách místem pro příznivce přírodního koupání, a ideálním prostorem pro konání velkých kulturních a společenských akcí pro tisíce lidí. Pláž se nachází poblíž ulice Ptácká v Mladé Boleslavi. Najdete tady dětské hřiště a hřiště na plážový volejbal.. K dispozici jsou mobilní toalety. Nedaleko se nachází Kynologický areál, který již řadu let slouží „pejskařům“ pro organizování soutěží, výstav apod.

Krásná louka
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *