• Menu
  • Menu

Bleší trhy v Málkově u Chomutova

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Ústecký kraj » Bleší trhy v Málkově u Chomutova

Nedělní Bleší trhy

Poutač na Bleší trhy jsme náhodou zahlédly z auta a protože byla neděle a my bleší trhy milujeme, tak jsme se otočily a zaparkovaly před vjezdem.

Areál o rozloze 6500 m2 slouží každou neděli živnostníkům a  dalším lidem k prodeji použitého zboží, dále pak farmářských výpěstků a produktů, nebo ručních výrobků.

Trh se nachází mezi obcemi Málkov/Zelená, hned vedle komunikace E442/13 a to každou neděli za každého počasí.

Bleší trhy Málkov u Chomutova

Vstupné 20 Kč.

Parkovné ZDARMA.

Pokud nejedete autem dostanete se sem busem nebo vlakem.

Bleší trhy Málkov u Chomutova

Z trochu jiného soudku…a zpátky do minulosti /10.10. 2021 12.30 hodin/. Trhy už končí a tak aspoň v rychlosti chceme nasát atmosféru. Vstupenky už žádné neprodávali.  Nestihli jsme pochopitelně přečíst provozní řád trhu. Nějakou drobnost by jsme i zakoupily i když stánkaři už balili. Tak aspoň pár fotek na mobil a třeba  příště….ale! Najednou se k nám řítí chlap a křičí jak pominutej, prej že mu to tady všechno patří, kde prý máme vstupenky….volá na odjíždějící auta, že jsme mrchy, které si tam přišly fotit lidi jak prodávají..Nejdříve jsme vůbec nechápaly o co jde, přidávaly se ještě nějaké ženské , tykaly nám a dost drze nás osočovaly. Máme prý ihned vypadnout, ale my nemohly protože kolem nás začaly dělat kruh, prý zavolají policii, to jsme si oddechly, tak zavolejte, prosím! Samozřejmě policii žádnou nevolali a tak jsem  vzala telefon, který mi chtěli vyrvat z ruky , protože jsem sama chtěla policii zavolat, už z těch lidí šel opravdu strach…nakonec jsme se dostaly až k našemu autu a úplně vyklepané odjely….

Bleší trhy Málkov u Chomutova

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *