• Menu
  • Menu

Až opadá listí z dubu

Motto: Smích alkoholika není smíchem Buddhy. Ale naopak by to šlo. Divadlo Aqualug pro jednou vyměnilo divadelní prkna slávy za prkna zahrádky kavárny My Coffe Story. Shlédly jsme poslední předprázdninové vystoupení divadla Aqualug.

Divadlo aqualug – Až opadá listí z dubu

Jako jedny z prvních návštěvníků této hry, jsme se sklenkou dobrého vína nasávaly atmosféru krásného prostředí zeleného dvoru pod vzrostlými stromy obklopené pavlačí. Pod námi se stavěly kulisy a nad námi plálo vyprané prádlo, a z oken vykukovaly hlavy nájemníků. Neskutečná atmosféra – genius loci.

Divadlo aqualug – Až opadá listí z dubu

Hra i aktéří hry nás poučnou formou varovali před metlou lidstva alkoholem! Prostředí i atmosféra dnešního večera na Žižkovském dvorku nás dostala. Bylo to fajn, prima a díky!

My Coffe Story, Štítného 8, Praha

Divadlo aqualug – Až opadá listí z dubu
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.