• Menu
  • Menu

Exhibiční slalomový závod s biatlonem

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » Exhibiční slalomový závod s biatlonem

Unikátní show v centru Prahy , vodní biatlon na Vltavě. Nevěříte? Exhibiční závodní battle ve vodním slalomu s biatlonovou střelbou byl nadupán nejen elitními  vodními slalomáři, kteří přijeli do Česka na Mistrovství Evropy ve vodním slalomu 2018 – Slalom Troja, které se koná tento víkend v pražské Troji,  ale osobnostmi dalších sportů.

 

Například český reprezentant  v běhu na lyžích Lukáš Bauer,  první rodilá Češka Klára Kolouchová, která  stála na vrcholu Mt. Everestu a letos v létě se po předloňském nezdařeném pokusu vrací na obávanou a respekt vzbuzující druhou nejvyšší horu světa – K2 a další. /více o expedici na K2 zde/.

Horolezkyně Klára Kolouchová

Start z třímetrové rampy, slalom mezi brankami, střelba přímo z lodi a místo trestných koleček povinná otočka kolem vlastní osy. Tak vypadají základní pravidla. Dlužno dodat, že osu, kolem které se dělá trestná otočka, je libovolná, a profesionálové rádi baví publikum eskymáckými obraty.

Exhibiční slalomový závod s Biatlonem

Kategorií bylo několik, závod začínal v 15 hodin a končil kole 20 hodin. Všichni  závodníci i diváci si to moc užili. Díky!

Exhibiční slaExhibiční slalomový závod s Biatlonemlomový závod s Biatlonem
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *