• Menu
  • Menu

Festival světla Praha

SIGNAL festival světla rozsvítí podzimní Prahu! /17. – 20. 10. 2013/

Historické srdce Prahy se na čtyři dny stane centrem nových technologií, uchvacujících nápadů a nespoutané kreativity. Festival SIGNAL oživí dobře známá i tajemná a skrytá místa Prahy výtvory známých českých i zahraničních audiovizuálních umělců. Nabídne to nejlepší z této dynamické umělecké disciplíny a představí naše město jako místo pro život a umění, město přívětivé ke svým obyvatelům i návštěvníkům, jako magický prostor, kde se dlouhá a dramatická historie prolíná s jeho přítomností. Rozzáříme Prahu, budťe u toho s námi!

Festival světla SIGNAL
Festival světla SIGNAL

více na http://www.signalfestival.com

Královská trasa

Se Signalem po stopách českých králů! Pokochejte se pohledem na město, tak jak ho ještě neznáte! Čeká na Vás 18 festivalových zastávek na trase Pražský Hrad –Karlův Most – Staré město!

Rodinná trasa

Signal je family friendly!  Tato trasa se bude líbit jak dětem tak dospělým! Interaktivní, zábavná a plná nových technologií!

Říční trasa

Vltava jako vodítko. Nechte se překvapit, kam až Vás zavede.

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *