• Menu
  • Menu

Festival světla Praha 2016

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Festival světla Praha 2016

Signal festival světla 2016 do neděle 16. října

V Praze právě probíhá čtvrtý ročník této světelné show.  Navštívili jsme zatím všechny ročníky. S velkým očekáváním jsme se zúčastnili i včerejších projekcí. Ani sychravé podzimní počasí  neodradilo od zážitku stovky možná tisíce lidi.  Všechny instalace jsme nestihli projít, ale musím říci, že ten letošní ročník  je pro nás trochu zklamáním. Festival probíhá ve dnech 13. – 16. října.

Signal světla 2016
Signal světla 2016

Světelné instalace si můžete vychutnávat vždy od 19.00 do 24.00 hodin. Program všech světelných  projekcí najdete zde 

Signal festival

SIGNAL festival je největší kulturní událost v České republice, propojující moderní umění a nové technologie s širokou i odbornou veřejností. Ulice a veřejná prostranství Prahy, její nejznámější historické památky i méně známá zákoutí se během čtyř večerů promění pod taktovkou českých i světových osobností světelného umění a designu…

Signal festival světla - Praha 2015
Signal festival světla – Praha 2015

Signal festival světla - Praha 2015
Signal festival světla – Praha 2015

INFOPOINTY

SIGNAL infopointy najdete na zhruba 10 festivalových lokacích. Získáte tu informace o jednotlivých instalacích a pokud vám při procházce Prahou vyhládne, můžete tu zakoupit i drobné občerstvení. Seženete tu i festivalového průvodce nebo naše designové merchandise produkty.

DOPRAVA

SIGNAL festival neopouští centrum Prahy a celou trasu můžete v klidu absolvovat po svých. Pokud ale přeci jen toužíte po několika zkratkách, máte k dispozici především tramvajové linky, metro a dokonce přívozy!

Signal festival světla - Praha 2015
Signal festival světla – Praha 2015

Váš automobil určitě nechte doma, nebo ho zaparkujte mimo centrum. Některé jeho části budou totiž pro individuální dopravu zcela uzavřené.

foto: Jan Schlitz a Andrea Schlitzová a Tereza Schlitzová

 

více : Signal festival světla 

Andy

Ve 12. letech mě rodiče poslali samotnou do Kanady a USA. Poznamenalo mě to a tak jsem asi cestovatel. Hodně jsem od té doby viděla a poznala a hodně ještě poznat chci.Tak uvidíme !

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *