• Menu
  • Menu

Holidy World – S Tomi Okamurou doma i po světě – výlet s dětmi

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Holidy World – S Tomi Okamurou doma i po světě – výlet s dětmi

Veletrh cestovního ruchu , který dnes začal v Holešovicích, má letos již 20 let  a  své návštěvníky a příznivce osloví  na 700 vystavovatelů z domova a 50 zemí světa. První dva dny patří hlavně odborné veřejnosti , víkend je vyhrazen návštěvníkům z řad laické veřejnosti. Na veletrhu najdete prezentaci evropských , amerických i  asijských  destinací. Exotika na Vás dýchne například  ve stánku  z Bali. zájezdy do Thajska .. Celý veletrh nabízí krásné fotografie a prezentace známých i pro naše cestovatele méně známých míst. Naši sousedé ze Slovenska svými expozicemi a zaměřením chtějí také upozornit na blížící se Mistrovství světa ve fotbale.

Holiday World – cestování s dětmi

Najdete i cestovky , které se specializují na cesty pro individuální cestovatele . Prostor zde mají také hotely , lázeňské , či  golfové  destinace. Velký prostor  je dán i  jednotlivým krajům v naší republice. Je jenom na vás zda upřednostníte krásný výlet mebo dovolenou v České republice anebo raději vyrazíte  za naše hranice , či přeletíte oceán. Přímo na veletrhu si můžete  zakoupit zájezd  , či objevit nějakou jinou zajímavost, třeba si můžete objednat svatbu v Řecku.

Součástí  Golf World  Prague  je nabídka možností vyžití tohoto,  u nás stále více oblíbeného sportu,   můžete shlédnout i  oblečení a vybavení . Pokud máte cestování rádi, určitě pro Vás veletrh nebude ztrátou času. Můžete se tady i jenom inspirovat a cestu si naplánovat sami.

Když Vás cestování omrzí, projděte dále po výstavišti do pavilónů za fontánou, a tam na Vás čeká potěšení pro  vaše chuťové buňky , které  připravil Top Gastro. Ať už ochutnáte jasmínový čaj , přivezený z Číny, nebo tmavý ruský chléb, shlédnete um japonských kuchařů připravující j rýži , koupíte si mouku  či pivo z konopí nebo  svlažíte hrdlo  španělským nebo francouzským vínem,   k tomu položíte na jazyk kousek z nepřeberné škály  sýrů, …. určitě  pro vás i  vaše děti    bude návštěva  příjemným výletem a zážitkem.

Veletrh Holidy World, Top GAstro a a Golf World Prague – probíhají na výstavišti v Holešovicích ve dnech 10.-13.2.2011. Jako doprovodný a letos také jubilejní , probíhá  i 10. ročník  World filmu i oblíbená Expediční kamera.

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *