• Menu
  • Menu

Mallorca 3

Recenze hotel Zhero 

Jelikož jsme měli meeting, jediné co mohu nabídnout z těchto dnů jsou recenze místních restaurací, a pláží. Na nic jiného opravdu nebyl čas.

kamenná pláž u Baech klubu Zhero
kamenná pláž u Baech klubu Zhero

Budu velice stručná, jelikož hotel Zhero nemá vlastní kuchyni, ale má nedaleko přidružený podnik Zhero Beach Club, na obědy jsme vždy zašli sem. Velice příjemná restaurace s bazénem a vlastním přístupem k moři je opravdu krásným zážitkem. Růžové lahodné víno a delikátní kuchyně vám tento zážitek ještě zpříjemní.

Britská čtvrť

Pro krásnou a znovu výtečnou večeři jsme si vybrali další z podniků patřícímu k našemu hotelu a to Boathouse Zhero v asi 20 minut autem vzdálenému městečku  Calvia, které je také známé jako Britská čtvrť. Tato oblast je na můj vkus trochu kýčovitá, obrovské resorty, zábavný park pro děti a další. Ale restaurace byla na pláži a byla opravdu moc útulná.

restaurace Beachclub Zhero
restaurace Beachclub Zhero

Hotel Zhero 

Hotel Zhero je umístěn na Carretera de Palma-Andratx, pouhých sedm kilometrů od Palmy a dvě minuty chůze od pláže. Všechny pokoje a apartmány jsou v  elegantním, minimalistický stylu a z některých je i krásný výhled přímo na modré vody Středozemního moře. Ať se jedná o prodloužený víkend, golfové prázdniny, víkend dovolenou nebo jen relaxační týden, Zhero Hotel nabízí pro každého něco.

hotel Zhero
hotel Zhero

Mallorca následující

Mallorca předcházející

Andy

Ve 12. letech mě rodiče poslali samotnou do Kanady a USA. Poznamenalo mě to a tak jsem asi cestovatel. Hodně jsem od té doby viděla a poznala a hodně ještě poznat chci.Tak uvidíme !

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *