• Menu
  • Menu

LANOVÝ PARK a BABY-PARK Janské Lázně

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Královéhradecký kraj » LANOVÝ PARK a BABY-PARK Janské Lázně

Velký lanový park má dva okruhy složené ze 40. překážek . Překážky jsou zakomponovány do vzrostlého horského lesa ve výšce 4-12 m.  Ze zajímavých překážek jsou to pojízdné saně , kolo , skok do 12 metrové hloubky a spousty dalších.  Okruh je jištěn ferratovým systémem a je určen pro osoby vyšší než 140 cm. Zdolání překážek trvá asi 2 hodiny. Zvolit můžete velký nebo některý z malých okruhů..Pokud sami nechcete absolvovat cestu se svým dítkem a máte strach  je možné si připlatit za osobního průvodce.

Lanový park Janské Lázně

Velkou atrakcí  , kterou rodiče přivítají je , že tento park mohou navštívit i  malé děti, které nemají výšku 140 cm . Baby-parkJe určen pro děti 100-140 cm.  Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením. Zajímavé překážky ,  um a radost v jejich očích mluví za vše…

Lanový park Janské Lázně

Otevřeno je : červen-září denně od 9-18 hodin.

květen – říjen – víkendy a na objednávku

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *