• Menu
  • Menu

MASOPUST v  Roztokách a Úněticích

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » MASOPUST v  Roztokách a Úněticích

Masopust 16.2.2019

Včera jsme se nabažili předjarních slunečních paprsků a dnes slibují další várku. Pozvání na Masopust v Roztokách a Úněticích bude určitě zážitek. A tak na slibovaný  průvod mezi nebem a zemí, údolím a vrchem, minulostí a budoucností, který opět vyráží  za svou královnou, se moc těšíme!

 

Podle programu se v poledne setkají maškary na roztockém zámku, spojí s Únětickými a Suchdolskými tancem na pláni Holého vrchu a zakončí svou cestu zábavou v pravém a nefalšovaném vyhřívaném šapitó.

Tak hurá vyrážíme, program začíná v poledne, tak Vy, kteří ještě nevíte co v sobotu, zkuste také! Program: zde

A jak to dopadlo?

Masopust nás velmi mile překvapil. Lidí bylo teda více než dost. Masek a to hodně povedených tu bylo opravdu hodně. A co je hlavní, že svítilo sluníčko,hrála tu hudba, všude kolem smích a dobrá nálada! Jídlo a pití rychle ubývalo a tak pro příště , když máš na něco chuť, tak si to hned kup. Jitrnice došly, makové koláče došly, na pivo byly fronty…!

Masopust Roztoky Únětice

Večerní program jsme neviděli, ale z Roztok jsme odjížděli spokojení a určitě se budeme těšit na příští ročník!

Jediná výtka jsou toalety. Hlavně ženy, stát frontu na 2 záchody, peklo!

Masopust Roztoky Únětice
Jana Schlitzová
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *