• Menu
  • Menu

Mistrovství ČR družstev v atletice – Jsem tu , aby všechno běželo

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Mistrovství ČR družstev v atletice – Jsem tu , aby všechno běželo

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek  v režii ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova Praha  se konalo první říjnovou sobotu na Slavii.

Nádherné počasí bylo ideálním dnem pro pořádání atletických závodů pod širým nebem. Odhodlání a bojovnost mládí   , k tomu barevné vlajky jednotlivých oddílů, namalované  nejenom na tvářích mladých sportovců, udělaly  závod ještě barvitější a zajímavější.

Mistrovství ČR družstev v atletice

Účastníky byli:  prvních 5 družstev z mistrovství Čech + 3 družstva z mistrovství Moravy a Slezka , celkem 8 družstev dívek a 8 družstev chlapců. Z disciplín  to byly dálka, výška, skok o tyči, skok daleký , trojskok, koule,  chůze, disk, vrh koulí, hod oštěpem, hod kladivem, běh na 100, 200 , 400, 1500  a 3000m ,  štafety 4 x400m , běh překážky…..

Dorostenky : SK ZŠ Jeseniova Praha, AK SSK Vítkovice, AK Škoda Plzeň, TJ  Liaz Jablonec nad Nisou, A.C.TEPO  Kladno, Hvězda SKP Pardubice, TJ Lokomotiva Břeclav, TJ Sokol Opava, ŠAK Chodov, Hvězda SKP Pardubice, TJ Slavoj Stará Boleslav

Dorostenci : ASK Slavia Praha, AK SSK Vítkovice, A.C.TEPO Kladno, AK Hodonín, AK Olomouc,

Vítězem  z řad dorostenců  byli  pořádající ASK Slavia Praha , z dorostenek AK SSK Vítkovice.

Heslo i přání : “ Jsem tu , aby všechno běželo “ se krásně vyplnilo. Pochvalu  a obdiv zaslouží všichni zúčastnění, včetně trenérů, rozhodčích a všech , kteří se o pořádání závodů mladých jakýmkoliv dílem zasloužili.

2. místo v dorostenkách obsadilo družstvo SK ZŠ Jeseniova Praha – holky a Terezko super, gratulujeme !!

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.