• Menu
  • Menu

Staroměstské náměstí – Evropský závod elektromobilů a Prague Fashion Weekend

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Staroměstské náměstí – Evropský závod elektromobilů a Prague Fashion Weekend

Přečíst si špatně program nedělního dojezdu Evropského závodu elektromobilů vždy nemusí znamenat katastrofu. Závod  elektricky poháněných vozidel , který odstartoval z Paříže  11. září , trasa vedla pře 8 evropských států a měřila 2800 km  se účastnili závodníci z Evropy , Asie i Ameriky. Závod byl ukončen 25. září na Staroměstském náměstí v Praze.

Evropský závod elektromobilů

Konec závodu byl plánovaný na 15. hodinu a tak náš příchod po 16 hodině znamenal, že  si nějaký ten rok budeme muset na elektromobily počkat.

Prague Fashion Weekend

Zklamání nebylo veliké, protože v Pařížské ulici právě probíhala velká módní přehlídka a tak i my se stali na chvíli účastníky této velkolepé akce. Konal se zde 2. ročník Prague Fashion weekendu. Po dva dny zde probíhaly přehlídky kolekcí světových módních značek spojené i se soutěží  designérských talentů New Fresh style.

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *