• Menu
  • Menu

DINOPARK – Galerie Harfa

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » DINOPARK – Galerie Harfa

S dinosaury na střeše – Praha

Jenom avizované krásně počasí mě přimělo se vydat za dinosaury.  Pracovní den, pravé poledne, docela vedro, žádné z mých dětí se mnou nešlo, jedno je právě na Islandu , druhé ve Francii a třetí v Drážďanech.  Trochu divné jít sama za dinosaury, ale uvidíme. Jedu metrem /B/ na Českomoravskou, metrem nejezdím a tak i to je zážitek, ale raději jsem venku než v tunelu.

OC Harfa

Při výstupu přede mnou stojí obrovská hala O2 arény. A hned opodál se tyčí stavba obchodního  centra Harfa. V pozadí babího léta vypadá stavba přítulně a dva obří dinosauři nad hlavou  jsou docela lákavou výzvou. Vyjdu do posledního patra. Rozlehlá střecha obchodního parku  je příjemně rozčleněna a vytvořena pro pohodu a relaxaci návštěvníků. Zelené kopečky trávníků, dětské hřiště, spousty stolečků s posezením, společně s dřevěnými podestami doplněné sochami hudebních nástrojů lahodí oku. V okolí vidíte další velké budovy  s pozadím panoramat Prahy. Vstupuji  bránou  do Dinoparku.

Dinopark – OC Harfa Praha

Dinopark Harfa

Park s obrovitými dinosaury mě přakvapí svojí velikostí a příjemnou architekturou. Jednotlivá zvířata, která k mému údivu  jsou  i zčásti pohyblivá, mě dokonce přinutí s nimi  hovořit. Když fotografuji jednoho z obrů, tak hezky na mě natočí hlavu, nedá mně to a říkám mu  „ ty jsi ale  milej brouček“ a takhle je to ještě několikrát. NO, nevím asi jsem se nezbláznila. Dinosauři, se mi na rozdíl od několika plakajících  malinkatých dětí, opravdu líbí. U každého z nich je popsáno o jaký druh se jedná.

Dinopark – OC Harfa Praha

Modely dinosaurů v životních velikostech, dekorace druhohorní přírody, Dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora, 4D Kino v ceně vstupenky, mlhostromy pro osvěžení v letních měsících, dětské atrakce a spousta dalších překvapení.

30.3. – 2.12.2018
OTEVŘENO DENNĚ
9:00 – 18:00

Poslední vstup v 17:30

Dinopark – OC Harfa Praha
JEDNODENNÍ VSTUPNÉ
Cena
DOSPĚLÍ 150 Kč
DĚTI 3–15 LET 100 Kč 50 Kč
DĚTI DO 3 LET ZDARMA
RODINA (2 DOSPĚLÍ + 2 DĚTI) 400 Kč
DOSPĚLÍ ZTP 100 Kč
DĚTI ZTP ZDARMA

Další Dinoparky najdete  např : Plzeň, Vyškov, Ostrava, Bratislava

Dinopark – OC Harfa Praha

 

Do Dinoparku můžete přijet : metrem –    trasa B Českomoravská, autobusem – zastávka  Českomoravská – linky 151,158,375, zastávka nádraží Libeń    –  linky 136, 177 , 183 ,195 : tramvají  –  zastávka před OV Galerie Harfa  – linka 3,8: autem – podzemní garáže, vjezd ulice Českomoravská nebo ocelářská

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *