• Menu
  • Menu

Dětský den v Říčních Lázních v Radotíně

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Dětský den v Říčních Lázních v Radotíně

Sobotní odpoledne věnované dětem se vydařilo. Počasí chvílemi svými mraky zatemňovalo oblohu nad Berounkou. Areál říčních lázní byl plný nadšených dětí, ale i dalších návštěvníků. Vede tudy cyklistická stezka a tak  zde zastavilo i spoustu kolařů a na kajakách sem připlulo i desítky vodáků. Pro děti zde bylo mnoho pěkných atrakcí, občerstvení, zmrzlina. Na malém pódiu byl připraven veselý program plný vyprávění a písniček. Radotínský ski – servis zde připravil dráhu pro malé cyklisty, povoz s koňmi svezl děti po blízkém okolí, hasiči a městská policie připravila také zajímavý program….

Dětský den

Říční lázně u Berounky v Radotíně jsou příjemným místem kam se s dětmi i bez nich můžete vydat za příjemným posezením , pěknou vycházkou kolem vody nebo se zde můžete jenom občerstvit a pokračovat dál směrem na Černošice a Karlštějn.

Dětský den se slaví již od roku 1950 , vždy 1. června.

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *