• Menu
  • Menu

Riverside cross v Praze na náplavce

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Riverside cross v Praze na náplavce
  1. Exibiční slalomový závod na Rašínově nábřeží

Vidět českou a světovou vodáckou špičku na náplavce na Výtoni je zážitek. Riverside  cross se koná vždy před  navazujícím SP v Troji. Jessica Fox(AUS), Luuka Jones (NZL), Pedro Pepe Goncalves (BRA), Sebastian Schubert (GER), Joe Clarke (GBR) Giovanni De Gennaro (ITA), Vavřinec Hradilek , Vít Přindiš, Jiri Prskavec, Ondrej Tunka, Víťa Gebas, Tereza Fišerová (CZE)…a další.

Prague Riverside Cross

Vodácké show se také každoročně /letos se konal 6. ročník/ účastní další naši přední sportovci, kteří  jsou nebo byli skvělí v různých sportovních odvětvích.

Prague Riverside Cross – Klára Kolouchová

Dnes to byla například Klára Kolouchová, dívčím příjmením Poláčková,  česká manažerka a horolezkyně, která jako první rodilá Češka zdolala Mount Everest a před pár týdny zdolala K2. Dalšími sportovci byl náš skvělý biatlonista Michal Krčmář, tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, rodným příjmením Hlaváčková, česká profesionální tenistka, specialistka na čtyřhru, Kateřina Neumannová, bývalá česká běžkyně na lyžích a cyklistka, olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích a další.

Prague Riverside Cross

Když k tomu ještě svítí slunce, a celé odpoledne je nabité sportem, energií a smíchem, tak  je u Vltavy, v té naší stověžaté Praze, moc krásně a všichni aktéři i my diváci jsme si to parádně užili!

Prague Riverside Cross

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *