• Menu
  • Menu

Vinobraní na Jířáku

Vinohradské vinobraní – 13. a 14.9 2019

Včera a dnes proběhl na náměstí Jiřího z Poděbrad již 23. ročník oslav vína a burčáku – Vinohradské vinobraní. Pro milovníky  vína a burčáku byla připravena exkluzivní vína a různé druhy burčáku především z menších vinařství z Čech a Moravy.

Ochutnat bylo možno bílá, růžová i červená vína včetně šumivých. Po oba dny byl připraven doprovodný program, kde se střídala lidová a cimbálová muziky, oblíbení The Tap Tap, Pokáč, Švihadlo a další.

Vinohradské vinobraní na Jířáku

Nádherné zářijové počasí přilákalo na degustaci i program stovky návštěvníků. Stánky také nabídly pro gurmány  spousty delikates i klasických českých pochutin.

Vinohradské vinobraní na Jířáku

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *