• Menu
  • Menu

Rozmarná plovárna na Vltavě

Domů » Cestování se psem » Rozmarná plovárna na Vltavě

Rozlučka s létem v prvorepublikovém duchu

Venku je parádně, Ajka se ještě zdaleka s létem neloučí. Několikrát týdně splouvá od Zbraslavského mostu po proudu Vltavu až do Komořan. Část plavby ji dnes doprovázel i Doctor. Vybaven plovací vestou, aby jsme nic nepodcenili.

plavání se psem Vltava

U Mostu se něco připravuje a tak po doplavbě se k mostu vracíme. Je doba oběda a tak si u Kelta na Závisti objednáme grilovaného pstruha. Venku je příjemně a pstruh se povedl.

loučení s létem Vltava

Něco se tady chystá – Rozmarná plovárna

Dnes 4.9. – 14-17. hodin

loučení s létem Vltava

U vody je dřevěný můstek,  odkud si můžete skočit do vody, na břehu jsou připravené necky i plechová vana. Nad břehem je šňůra prověšená vypraným prádlem. Zahlédnu i dobové kostýmy. Od 14 hodin – 17. hodin tady pořádá Okrašlovací spolek ze Zbraslavi rozlučku s létem v duchu prvorepublikové plovárny s panem plovárníkem a jeho přáteli. V programu je ukázka Vančurova Rozměrného léta, módní přehlídka háčkované módy, soutěže pro malé i velké, živá hudba /skupina K H band a k tomu všemu koupání ve Vltavě.

pstruh v hospodě U Kelta

 

Tak pokud jste někde poblíž, určitě se zastavte. My si ještě neděli zpříjemníme skvělou zmrzlinou .

nedělní zmrzlinka
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *