• Menu
  • Menu

S Tomášem Klusem na Sobeňáku

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » S Tomášem Klusem na Sobeňáku

ODPOLEDNEDOPOLEDNE

Přijíždíme doprostřed krásné přírody brdských lesů, do tábořiště a rekreačního střediska Sobeňák. Je ideálně situovaný pro turistické výlety do nekonečných Brd či aktivních prohlídek památek a muzeí, kterých je v okolí dostatek.

rekreační středisko Sobeňák

Počasí hlásí všelijaké, hrozí bouřky i přívalové deště, ale všichni se těšíme, že prožijeme den nebo dva všichni spolu. Lístky na tuhle parádní  akci byly vyprodané za chvíli. Počasí hlásí všelijaké, hrozí bouřky i přívalové deště, ale všichni se těšíme, že prožijeme den nebo dva všichni spolu.

rekreační středisko Sobeňák

Celý víkend byl ve znamení hudby, pěveckých soutěží, sportu, skvělého jídla, koupání  a rodinné pohody, nových setkání  a přátelství. Na koncertech vystoupila i Petra Koudelková, dlouholetá kamarádka Tomáše Kluse, která od narození trpí vzácnou nemocí motýlích křídel.

Petra Koudelková a Tomáš Klus

Je skvělé, že si to tady užili děti i dospěláci  I to počasí nám vydrželo!

Ubytování bylo různé, ve zděných budovách (pokoje pro 2, 4 nebo 6 osob) a v chatkách (1 chatka pro 4 osoby). Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení, chatky a větší část pokojů ve zděných budovách pak společné soc. zařízení (umývárny, toalety, sprchy).

rekreační středisko Sobeňák

Spát v retro chatě byl nejen pro mně vlastně také zážitek a vrácení se mnoho let zpátky  na tábory v dětství. Skvělé je, že je možné dát si i teplou sprchu v zrekonstruovaných umývárnách a hlavně bez žetonu!

rekreační středisko Sobeňák

Jídlo na akci zajišťovala pražská restaurace Wallmo, všechny nabízené pokrmy byly skvělé, skvělá byla celá parta kuchařů a pracovníků včele s Martinem Makovičkou a jeho parťákem Petrem Flekem. Díky!

rekreační středisko Sobeňák

Je neděle a nikomu se nechce domů, je tu tak krásně, všichni jsme plni zážitků a nepojmenovatelného cosi! Díky VŠEM!

rekreační středisko Sobeňák

Tomáš Klus na svůj Instagram napsal:

Ještě mi to bude chvíli trvat, než budu schopen pojmenovat, co a jak Sobeňák spustil a otevřel. Ještě se vám k tomu rozepíšu. Teď rezonuje jedno mocné DĚKUJI! Bylo to nebeské. Bylo to boží. Bylo to zlomové. Byl to začátek něčeho nového, velkého v malém.. Mám vás rád. Fakt. Moc!

více foto: zde

Tomáš Klus
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *