• Menu
  • Menu

Skiareál Špindlerův Mlýn

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Královéhradecký kraj » Skiareál Špindlerův Mlýn

Dnes ve Špindlu!

Vyrazit v neděli s kamarády do Špindlu byl nakonec skvělý nápad. V Praze inverze a na horách azuro! Krásně upravené sjezdovky, spousty sněhu a tak je v tuhle chvíli zapomenuto třeba na skvělé lyžování v Itálii. Škoda, že ten den tak rychle utekl a my se vracíme zpět do Prahy. Vytknout je vždy něco (drahé permanentky, hodně lidí, plná parkoviště, hodinu čekání na skibus ……), ale my si to parádně užili! Krkonoše jsou prostě Krkonoše!

Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál špindlerův Mlýn

27 km sjezdovek a desítky kilometrů kvalitně upravených běžeckých tratí, to nabízí jeden z největších skiareálů v Česku svým návštěvníkům. Na vrcholy vede několik sedačkových lanovek, včetně nejmodernější vyhřívané šestisedačkové lanovky na Pláň, a k dispozici je celá řada vleků.

Skiareál Špindlerův Mlýn

Svoji ideální sjezdovku si v nabídce najdou jak rodiny s dětmi a začínající lyžaři, tak i zkušení a nároční sjezdaři a snowboardisté. Černá sjezdovka FIS World Cup v areálu Svatý Petr má navíc mezinárodní parametry a pořádají se na ní ty nedůležitější a největší lyžařské závody. A to není rozhodně všechno! Pro všechny je připraveno několik specialit v podobě funtracku (areál Hromovka) či snowparku (areál Mísečky) s celou řadou různorodých prvků na sjezdovce pro ještě větší zábavu. Místní raritou je i měřená trať Audi Race Track v horní části sjezdovky na Pláni (areál Svatý Petr), kde si můžete svůj zajetý čas poměřit s českou sjezdařskou hvězdou Ondřejem Bankem.

Skiareál Špindlerův Mlýn

A jestli máte rádi nezaměnitelnou atmosféru večerního lyžování, v areálu Hromovka si určitě přijdete na své. Najdete zde totiž nejdelší a nejlépe osvětlenou sjezdovku.
U většiny horních i dolních stanic lanovek jsou otevřena stylová občerstvení, Après-Ski bary a restaurace, abyste se mohli na chvíli zrelaxovat a občerstvit.

více: zde

Skiareál Špindlerův Mlýn
Andy

Ve 12. letech mě rodiče poslali samotnou do Kanady a USA. Poznamenalo mě to a tak jsem asi cestovatel. Hodně jsem od té doby viděla a poznala a hodně ještě poznat chci.Tak uvidíme !

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.