• Menu
  • Menu

Thajsko a Vietnam 29 – WEDNESDAY NIGHT MARKET CHA-AM

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Asie » Thajsko » Thajsko a Vietnam 29 – WEDNESDAY NIGHT MARKET CHA-AM

Z Chumphonu do Cha-amu autem

Po skvělé snídaní, kterou jsme si udělaly v našem megaapartmánu se rozhodujeme zda jet na 3 dny na Pattayu, kde jsme  ještě nebyly. Je to ale trochu daleko /700 km/.  Zastavujeme ještě nostalgicky na nádraží  v Chumphonu a vyrážíme směr Bangkok.

vlakové nádraží v Chumphonu

Cestou měníme plán, odbočujeme na pláže v Cha-amu. Je  opravdu vedro a tak se aspoň chceme vykoupat. Myslíme si, že tady nemůže být ani lepší ani horší moře než na Pattaye. Po vykoupání v moři zůstáváme na tři dny tady. Ubytujeme se v Cha-am beach residenci, jen kousek od pláže.

Hned u hotelu jsou thajské masáže a tak si zase užíváme. Máme štěstí, že dnes je i noční market a tak vyrážíme. Nemáme to daleko a tak jdeme pěšky.

WEDNESDAY NIGHT MARKET CHA-AM

 

WEDNESDAY NIGHT MARKET CHA-AM

Kolem nás to voní čerstvými  kulinářskými dobrotami a specialitami. Ochutnáváme, nakupujeme i nějaká trika a náušnice.

WEDNESDAY NIGHT MARKET CHA-AM

Středeční noční trh je místem, kde ožije obvykle tichá část města. Je zde velké množství stánků a prodejci nabízí vše , co si můžete představit: jídlo, DVD, oblečení, živá zvířata, domácí potřeby, kopie telefonů, hodinky a trička, některé dobré kvality, jiné ne. Některé stánky a místní bary prodávají levně pivo a nealkoholické nápoje.

WEDNESDAY NIGHT MARKET CHA-AM

Je skvělé, že převážní část návštěvníků jsou místní lidé. Nachází se v blízkosti vlakového nádraží Cha Am.

WEDNESDAY NIGHT MARKET CHA-AM
Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *