• Menu
  • Menu

Thajsko a Vietnam 30 – Ocelové filmové celebrity

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Asie » Thajsko » Thajsko a Vietnam 30 – Ocelové filmové celebrity

Transformers, Vetřelec a další  na thajské  pumpě

Cestou  ze Surat Thani  do Chumphonu odbočujeme k jedné z benzínových pump. Potřebujeme rychle čůrat. Je to pumpa nebo jsme ve filmových atelierech? Kolem nás se to hemží ocelovými celebritami. Je to jak ve sci fi filmu. Postavy v nadživotních velikostech všude kolem. Prostě paráda!

Vetřelec

Transformers

Transformers je akční film z roku 2007, který je adaptací hraček Transformers, komiksů a kreslených seriálů. Napsal jej Roberto Orci a Alex Kurtzman, režíroval Michael Bayy. Ve filmu je zobrazen boj mezi hrdinskými Autoboty a ďábelskými Decepticony, což jsou autonomní robotické organismy z planety Cybertron. Obě skupiny se snaží získat Prajiskru (kostku, anglickyy Allspark), která je schopna dát život strojům. Zatímco Decepticoni s její pomocí plánují vybudovat armádu z pozemských strojů, vyhladit všechny lidi a získat tak neomezenou moc, Autoboti se jim v tom snaží zabránit.

Čmelák Transformers

Čmelák, označení  B-127, je smyšlený robot superhrdina  v mnoha souvislostech v Transformers  povolení.  Je členem Autobots .

Vetřelec

Vetřelec

Film  z roku 1979 pojednává o vesmírné výpravě posádky, která si nešťastnou souhrou událostí vpustí na loď neznámého mimozemského  tvora, který se pohybuje po lodi a zabíjí členy posádky. Vetřelec (angl.  Alien [ˈeiliən]; též Xenomorf, angl. Xenomorph [ˈzenəˌmoːf]) je fiktivní mimozemský tvor se silnou kyselinou místo krve.

Vetřelec

Želvy Ninja

Film o čtyřech želvách a jedné kryse, kteří v kanále přijdou do styku s neznámou chmekálií a zmutují. Nepřirozeně rostou a zvyšuje se jim i inteligence. Krysa byla mazlíčkem japonského mistra bojových umění a v klícce se naučil nejrůznější pohyby, které želvy naučil. Sám si říkal Mistr Tříska a své „děti“ pojmenoval Leonardo, Michelangelo, Donatello a Rafaelo. Želvyˇjsou hodné a svou znalostí bojových umění pomáhají lidem

Piráti z Karibiku

Piráti z Karibiku je série dobrodružných fantasy filmů. První tři díly, tedy první trilogii režíroval Gore Verbinski a čtvrtý díl režíroval Rob Marshall. Poslední díl režírovali Joachim Rønning  a Espen Sandberg. Hlavní postavou je kapitán Jack Sparrow.

Piráti z Karibiku

 

Predátor

Predátor (v originále Predator) je americký  akční sci-fi  film z roku 1987, v němž hlavní roli ztvárnil známý hollywoodský představitel akčních hrdinů Arnold Schwarzenegger , který se s jeho jednotkou žoldáků setkává s neznámým mimozemským tvorem. Film tak dal vzniknout dnes známé fiktivní postavě predátora, která se následně začala objevovat v komiksech, knihách, ale hlavně filmech Predátor 2, Vetřelec  v. Predátor a Vetřelci vs. Predátor 2.

Predátor – Predator

 

 

 

klíště

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *