• Menu
  • Menu

Praha Vánoční trhy – Staroměstské náměstí

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Praha Vánoční trhy – Staroměstské náměstí

Andělské Vánoce v Praze

30. listopad 2019 10:00 – 6. leden 2020 22:00

Staroměstské a Václavské náměstí

Vánoční strom pro advent přijel do Prahy z Libereckého kraje.  Urostlý,  24 metrů vysoký, smrk ze Semil, který vyrostl na soukromém pozemku, bude krášlit po celou adventní dobu vánoční trhy na Staroměstském náměstí. Strom zvítězil mezi dvaačtyřiceti tipy od veřejnosti. Vánoční strom se poprvé rozsvítil v sobotu 30. listopadu.

Vánoční strom Praha – foto Petr Jansa

I v dalších městech už stromy svítí. Vánoční trhy otevřely své brány nejenom u nás, ale také v oblíbených místech za našimi hranicemi.

Vánoční trhy Praha

Užijte si Advent, udělejte si procházku se svými blízkými, nechte se vést  voňavou purpurou  nebo vůní svařeného vína, ochutnejte nějakou tu dobrotu  a užijte si v klidu atmosféru blížících se vánoc.

Vánoční trhy Praha

Trhy s vánočním a dárkovým zbožím budou otevřeny každý den od 10 do 22 hodin. Některé stánky s občerstvením  mají otevřeno až do půlnoci. Program, celých adventních trhů najdete: zde .

Vánoční trhy Praha

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *