• Menu
  • Menu

Veřejné bruslení v Černošicích

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » Veřejné bruslení v Černošicích

Na zimním stadionu

Jdeme bruslit, dnes odpoledne do Černošic, oznamuje mi Sára. Přikyvuji, ale v duchu si říkám, stejně chumelí a venku je klouzavka a my nevyjedeme z garáže Do 12 hodin to byla pravda, pak ale jako když utne. Nemám brusle, zkouším na Sáru. Nevadí, je tam  půjčovna, tak si půjčíme. Stadion pro veřejnost otevírají ve 13.30. Balím na sebe  teplé  švédské oblečení od North Shop /když mi to nepůjde, tak aspoň můžu vypadat dobře!

zimní hala Černošice – bruslení /  zimní oblečené North Shop

Parkujeme před stadionem, kde je dost plno. Stojí se zde na parkovací hodiny /myslím 4 hodiny /. Uvnitř nás zkontrolují , zda jsme očkované, pak jdeme do půjčovny, brusle pamatují možná ještě dobu, kdy jsme bruslit chodila. Poplatek je asi 50 Kč a to je super. Na stadionu zakupujeme vstupenku. Byla jsme tu asi před 20 lety a mám pocit, že jsem se vrátila do minulosti. Kouzelná malá retro pokladna, na stadionu hraje hudba a tady je svět asi normální.

zimní hala Černošice – bruslení

Vydrželi jsme bruslit hodinku a myslím, že si to tady užívají děti i dospělí ! bylo to skvělé! Když už jsme takhle hezky sportovaly, tak jsme se odměnily dobrůtkou v černošické cukrárně a domů si vezly i pizzu od vedle, kterou máme moc rády!

zimní hala Černošice – bruslení

Veřejné bruslení

Termíny:

středy:  13-14.45

soboty, neděle: 13.30-15.15

Vstupné: 50 Kč

Děti do 6 let. zdarma

Půjčovné za chodítka :20 Kč  Chodítka  označené barvou vám budou vydána u recepce.

Při středečním bruslení je rezervována 1/3 ledu pro oddíl ledního hokeje. Během veřejného bruslení není povoleno jakékoliv hraní s hokejkou a pukem. Není dovoleno brát na led jakékoliv vlastní pomůcky k opoře dětí tzv. „chodítka“, židle apod. Důvodem je bezpečnost ostatní veřejnosti při pádu na tyto pomůcky.

zimní hala Černošice – bruslení

Krytá hala s dlouholetou tradicí je domovem hokejové generace sportovců, kteří pod hlavičkou SK Černošice předávají již po léta své zkušenosti malým milovníkům hokeje. Z hlediska veřejnosti poskytuje zimní stadion možnost bruslení návštěvníkům ze širokého okolí.

Zimní stadion, ubytovna i restaurace se nacházejí v centru Černošic, 5 minut chůze od vlakové i autobusové zastávky.

Adresa: Fügnerova 1244, 252 28 Černošice

zimní hala Černošice – bruslení

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *