• Menu
  • Menu

Vinohradské vinobraní 2020 na 5 místech

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Vinohradské vinobraní 2020 na 5 místech

I 2 hodiny strávené tady  byly vzpruhou na koronavirem naspídované duše. Babí léto a kolem radost a úsměvy, dobrá nálada. Doporučujeme!

Vinohradské vinobraní  24. ročník

11. a 12. září

Původně jsme šly opravit fotoaparát  do AHW  servisu kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad.  Příjemná obsluha servisu po několika zmáčknutích, k naší velké radosti,  odstranila závadu na aparátu a my měly před koncertem Kiki a Josky spousty času. Kostel  i trhy na náměstí  máme rády a tak jsme se šly projít. Překvapilo nás kolik je tady lidí, na pódiu živá cimbálovka no a všude spousty vína, burčáku a voňavých dobrot.  I 2 hodiny strávené tady  byly vzpruhou na koronavirem naspídované duše. Babí léto a kolem radost a úsměvy, dobrá nálada. Doporučujeme!

Vinohradské vinobraní

Vinobraní – 5 míst

Trhy na Jiřáku, Kostnické náměstí, Pod Žižkovskou věží, Žižkov BeerGarden, Prague Central Camp

Vinohradské vinobraní

Organizátoři museli kvůli na koronavirovým opatřením změnit koncept a aby se návštěvníci nesdružovali na jednom místě, budou putovat po pěti lokalitách Prahy 3. „Hledali jsme způsob, jak nabídnout ten samý zážitek, ale minimalizovat riziko. Pro Vinobraní jsme tak vybrali pět menších populárních lokalit,“ komentuje za organizátory Pavel Křeček, radní Prahy 3 pro kulturu a dodává: “Ono proložit degustování procházkou nakonec nebude tak špatný nápad.“

Vinohradské vinobraní

Celkem na pěti lokalitách bude více než třicet vinařství z Čech a Moravy, ale i ze zahraniční. Přijďte ochutnat  to nejlepší z bílého a červeného vína, také bílý a červený burčák a delikatesy, které obohatí vaše chuťové buňky – valašské frgále, raclette, sýry bramborové spirály…

Pro nejmenší bude připraven dětský koutek a doprovodný program v Prague Central Campu.

Vinohradské vinobraní

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *