• Menu
  • Menu

Biotop Radotín v září

Voda byla příjemně studená, ale žádná tragédie. Trochu to klouzalo na svažitých březích u jezera. Ale jinak paráda!

Koupaliště Radotín

Je babí léto a zářijová neděle, po dlouhé době jsme se sešli s kamarády a příbuznými. Nápad jít se vykoupat na biotop byl zprvu spíše nevyslyšen, ale pak jsme se přeci jen odhodlali a vyrazili. K biotopu to máme normálně asi 5 minut autem /bydlíme v Radotíně/, ale protože nám v ulici praskla voda, naše trasa se o dost prodloužila a my do Radotína museli přes Lochkov. Na koupališti bylo k naší radosti lidí málo a tak jsme si to náramně užili!

Biotop Radotín

Je to už více než 6 let /páni to teda utíká!, co jsme na biotopu byly my Schlitzovy holky naposledy a k naší radosti to tady vypadá moc dobře. Voda byla příjemně studená, ale žádná tragédie. Trochu to klouzalo na svažitých březích u jezera. Ale jinak paráda!

Biotop Radotín

Ti, co se nekoupali si ještě udělali pěknou procházku podél Berounky až k “ Místu u řeky“ a lávce. Krásně jsme si nedělní odpoledne  užili a rozloučili se. Jen doufáme, že nás zase  kovid nerozdělí  na dlouhou dobu.

Vedle biotopu byl otevřen krytý bazén, tam jsme ještě nebyli a tak se máme na co těšit!

Biotop Radotín

Biotop je velmi oblíbeným a vyhledávaným koupalištěm nejen pro Pražáky. Finská sauna Kijukiju bude opět v provozu od října.

Otevírací doba biotopu Radotín  v září je: Po – Ne: 9:00 – 18:00

ADRESA: K Lázním 9
Praha 5 – Radotín
153 00

 

foto: Josef Brzák

Biotop Radotín

 

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *