• Menu
  • Menu

Výstava psů Mladá Boleslav

Domů » Cestování se psem » Výstava psů Mladá Boleslav

Klubová výstava KCHMPP

Pro nás i našeho Doctora to byla premiéra. Na výstavu psů jsme dostaly pozvánku od paní chovatelky našeho pejska. A tak jsme sobotní účast v Mladé Boleslavi pojaly jako výlet. Při příjezdu jsme netušily, že tady bude tolik aut, tolik psů a tolik lidí. Stěží jsme zaparkovaly! Ale byly jsme jak v Jiříkově vidění. Obrovští, malinkatí,  chlupatí, hladkosrstí, černí, bílí, ušatí, oblečení, natupírovaní, s copánky… . Prvním cílem byla výstava plemene Miniaturní americký ovčák.

 Tady se Doctor potkal se svým tatíkem/který se aktivně výstavy zúčastnil/ a příbuznými z jeho chovu:. Každý pejsek a chovatel měl  své číslo a sekci, kde soutěž probíhala. Doctorovi se to množství psů  kupodivu líbilo a byl úplně šťastnej!

Klubová výstava psů se zadáváním titulu Klubový vítěz Mladá Boleslav 16.10.2021 Kynologický areál Interdog Bohemia, Luční ul. 286.V tomhle areálu jsme již byly, ale ne na výstavě psů, ale byly jsme se tady vykoupat u řeky.

Klubová výsKlubová výstava psů Mladá Boleslavtava psů Mladá Boleslav

Plemena: se zadáváním CAJC, CAC, res.CAC, BOJ, BOV, BOS, BOB a Klubový vítěz : akita, americká akita, americký bezsrstý teriér, australský honácký pes, australský ovčák, brazilský buldok, bergamský ovčák, Cao de Serra de Aires, dánsko-švédský farmářský pes, havanský psík, holandský ovčák, holandský ovčácký pudl, hokkaido-ken, chorvatský ovčák, islandský pes, Jihovýchodoevropský ovčák – Bucovina, kanaánský pes, katalánský ovčák, king charles španěl, kishuinu, kontinentální buldok, Lancashirský patař, lapinkoira, lapinporokoira, lhasa apso,

Klubová výstava psů Mladá Boleslav

malý kontinentální španěl, maremmansko-abruzský pastevecký pes, mexický naháč, Miniaturní americký ovčák, norský lundehund, odis, pikardský ovčák, polský ovčák nížinný, pyrenejský horský pes, pyrenejský ovčák s dlouhou a krátkou srstí v obličeji, ruský toy, saarlosův vlčák, šiperka, švédský vallhund, thajský ridgeback, velký švýcarský salašnický pes, východoevropský ovčák a český strakatý pes, americký stafordšírský teriér, border kolie, cain teriér, Irish Glen of Imaal teriér,louisianský leopardí pes, norfolk teriér, miniaturní bulteriér, norwich teri.

Klubová výstava psů Mladá Boleslav

Všeobecná ustanovení: Pořadatel výstavy neodpovídá za škody způsobené psem nebo vystavovatelem, ani za úhyn zvířete nebo ztrátu psa. Po dobu konání výstavy majitelé zabezpečí své psy tak, aby nedocházelo k vzájemnému napadání nebo případnému poranění osob. Volné pobíhání psů není dovoleno! Kousaví psi musí být opatřeni náhubkem. Změny exteriéru psa prováděné lakováním, pudrováním, tónováním srsti a základní úprava trimováním a vyvazováním psů na stolech jsou z a k á z á n y ! V případě, že by se výstava nekonala z objektivních příčin, budou výstavní poplatky použity k uhrazení nákladů spojených s přípravou výstavy. Vodění štěňat a jejich prodej na výstavě jsou z a k á z á n y !

Klubová výstava psů Mladá Boleslav

Interdog Bohemia

Na výstavišti probíhají Mezinárodní výstavy psů Interdog Bohemia, které se zde  se konají od roku 1992. Výstavy se za tu dobu zúčastnilo více jak 60 tisíc psů. Mladá Boleslav se stal pojmem v kynologickém světě nejen u nás, ale i po celé Evropě. Výstava se koná pod záštitou mezinárodní kynologické organizace FCI. O významu akce, na které se získávají prestižní tituly CACIB (kandidát mezinárodního šampionátu krásy), svědčí každoroční počty přihlášených psů i vysoké počty návštěvníků. Spoluobčané jsou zváni i na další akce, které se pořádají ve výstavním a dostihovém areálu Interdog Bohemia na Krásné louce.

Klubová výstava psů Mladá Boleslav

 

 

 

 

 

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *