• Menu
  • Menu

Výstava sukulentních rostlin – Pohádkové krajinky

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Výstava sukulentních rostlin – Pohádkové krajinky

Botanická zahrada  Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy

 

Na  venkovní výstavu pohádkových sukulentů, která byla dnes otevřená, jsme se moc těšily. I když předpověď počasí nebyla příliš povzbudivá, vyrazily jsme ještě před polednem. Zahrada se rekonstruuje a tak je otevřená pouze malá část, v zahradě stále probíhají výkopové práce a stavba nádrží na dešťovou vodu.

Pohádkové krajinky , sukulenty Botanická zahrada

Překrásné barvy sukulentů i sluníčko , to vše je balzámem na duši. Součástí výstavy je i prodej sukulentních rostlin, keramických nádob a související literatury. Neodolaly jsme  a při odchodu zakoupily, jako spousty ostatních, sukulenty pro radost  i domů.

Vstupné je 40 korun, snížené 20 korun. Otevřena je  denně od 10 do 18 hodin.

Otevřeno: 05.05.2021 – 10:00 – 23.05.2021 – 18:00

Pohádkové krajinky , sukulenty Botanická zahrada

Upozornění

„Moc vás prosíme, respektujte značení, nevstupujte do uzavřených částí zahrady a dodržujte platná hygienická opatření. Spoléháme na vás“.

Na Slupi 433/16, Nové Město, Praha 2

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *