• Menu
  • Menu

XXII. ročník Pivovarských slavností 2013 s Ferdinandem

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » XXII. ročník Pivovarských slavností 2013 s Ferdinandem

Již v sobotu 14. září benešovský pivovar Ferdinand otevře své brány a nabídne spoustu dobré zábavy a proudy dobře vychlazeného piva a limonády. V pravé poledne budete moci vstoupit do areálu pivovaru, kde pro vás i pro vaše děti bude připraven celodenní nabitý program. Výlet pro celou rodinu.

Vezměte s sebou i vaše ratolesti, protože nudit se určitě nebudou. Po divadelním představení budou moci na slavnostech skotačit ve skákacím hradu a na skluzavkách, nebo si zahrají kuželky a člověče, nezlob se. Dále jsou připraveny soutěže, pohybové hry, malování a nakonec diskotéka. Vstup je pro děti zdarma a pro dospělého 50,-Kč.

Historický pivovar Ferdinand v Benešově
Historický pivovar Ferdinand v Benešově

Návštěvníci a zejména milovníci piva budou moci v Benešovském areálu pivovaru Ferdinand od 12 – 22:00 ochutnávat pivní speciály, nefiltry a limonády a těšit se můžou i na horkou novinku na trhu. Sládci z pivovaru představí nové pivo 11% MAX, které bude nově doplňovat pivní nabídku Ferdinand. Při slavnostech budou otevřeny i prostory samotného pivovaru, kam můžete vyrazit na prohlídku, na které zjistíte, jak se takové skutečné pivo vlastně vaří.  O hlad také nemusíte mít strach, protože na slavnostech najdete od perníku po guláš, co vás napadne.

 Celým dnem vás bude provázet Veronika Čičková, oblíbená moderátorka z Country rádia, která kromě uvádění kapel, představí soutěže, pozve vás na pravé divoké rodeo, přehlídku bojových jeepů, nebo výstavu traktorů. V rámci regionální spolupráce s lokálními dodavateli pivovar představí i regionální potraviny, které budete moci na místě ochutnat a zakoupit.

 Hudební program bude probíhat na dvou scénách a vystoupí zde třeba Krausberry v čele s charismatickým Davidem Krausem, nebo Vlasta Horváth s kapelou, zpěvák, který zvítězil v oblíbené reality show Česko hledá Superstar. Dále vystoupí skupiny Čejka band, United Heads, Bílá nemoc, November 2nd and Steve Walsh, Lahvátor, dechová kapela Týnečanka a zpěvák Štěpán Kojan. Den plný folklóru oživí i místní folklórní uskupení Benešováček.

Přijeďte do Benešova na pravé pivní slavnosti s celou rodinou!

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *