• Menu
  • Menu

Tip na víkend – Zámek dětem 2014

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » Tip na víkend – Zámek dětem 2014

ZÁMEK DĚTEM je akce věnovaná zejména rodinám s dětmi, na které    čeká bohatý hudební a zábavný program na zámku Dobříš. Od 10 do 17.30  hodin se přijďte odreagovat od starostí všedních dní a zažít  nezapomenutelný den se svou rodinou, plný zábavy, soutěží, odměn,  hudebních vystoupení a mnoho dalšího.  

Zámek Dobříš (33)

Na návštěvníky akce zde bude čekat bohatý program, moderovaný zámeckými šašky. Během dne děti i jejich rodiče pobaví duo Vanda a Standa, pohádku zahraje Divadýlko z pytlíčku, zazpívají nepřehlédnutelní Maxim Turbulec a chybět nebude ani slavnostní příchod královské rodiny. Soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny budou probíhat během celého dne. Výhry budou losovány také z prodaných vstupenek.

V 11.30 se pro všechny účastníky otevře Brána do pohádky, kde se děti osobně setkají například s vodníkem, čarodějkami a čerty, vyzkouší si, jak se žije na statku, pomůžou uvařit zámeckému kuchaři jídlo pro princeznu, nebo se stanou opravdovým rytířem. Pohádková stanoviště pro děti budou umístěna v krásném francouzském parku dobříšského zámku.

Zde si děti budou hrát, aktivně plnit pohybové, vědomostní a tvořivé úkoly a na každém stanovišti děti dostanou malou odměnu.

Po celý den budou pro návštěvníky zdarma zpřístupněny zámecké komnaty s loutkami a hádankami pro děti. Program bude doplněn vystoupením dětí z 2. MŠ Dobříš,  Aerobik studia Orel Dobříš a hudebním doprovodem Pokleslého dobříšského orchestru.

Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit na mnoho stánků s občerstvením nejrůznějšího druhu a suvenýry, které neodmyslitelně k pohádkám patří. Děti i jejich rodiče najdou zábavu také u výtvarných a tvořivých dílen či jízdy na konících. Pohádkový den zakončí slavnostní příchod královské rodiny.

http://zamekdetem.webnode.cz

https://www.facebook.com/ZamekDetem

planek (2)

verpule

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.