• Menu
  • Menu

Vánoční jarmark

Zbraslavské madony.

Vánoční jarmark na Zbraslavi není tak okázalý jako ten na Staroměstském náměstí. Možná, proto se zde budete cítit jako doma . Potkáte spousty dospělých s malými dětmi, seniory i mladé.  S chutí ochutnáte horké jablko, dáte si klobásku, nepohrdnete svařeným vínem, voňavými perníčky. Nakoupíte zde spousty dobrůtek, ale i dárků.

Projít se můžete i na vlastní nebezpečí po blízkém  parku náležícím k Zbraslavskému  zámku. Nejenom nás,  velmi překvapilo, že zámek byl zavřený a park se nepyšnil sochami , ale cedulemi se zákazem vstupu na některá místa.

Zbraslavský zámek – výlet s dětmi

zdroj internet :

Vyhledávané Zbraslavské jarmarky pokračují na Zbraslavském náměstí 27. 11. a 11. 12. od 9 do 13 hodin adventními trhy.
Organizátor akce, Rodinné centrum Pexeso Zbraslav, opět pečlivě vybral prodejce a připravil bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na tradiční i netradiční vánoční sortiment. Namísto anonymních dárků v obchodních centrech nakoupíte přímo od tvůrců poctivě a podomácku vyráběné dárky s netradičními nápady nebo výrobky neziskových organizací.
Více o trhu: Zbraslavské jarmarky
Potkáte tu i některé známé prodejce z farmářských trhů, kteří mají sortiment celoroční. A samozřejmě v kouzelném adventním čase nebude chybět horký punč a medovina pro zahřátí a k tomu naživo zpívané koledy a trocha tvoření i rozjímání.

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.