• Menu
  • Menu

Agility park v Podolí

Na náplavce  u Vltavy s Bony

Jarní odpoledne na náplavce začínáme  porcí zmrzliny do kornoutku v Puro Gelato. Myslíme, že si Bony nedá, ale i to psisko si pochutnává na skvělé  mangové zmrzlině. Vítr je trochu větší než je příjemné, ale sluníčko krásně hřeje.

Puro Gelato.

Podolka a kolem vody dále

U vody je rušno a jdeme směrem k Vyšehradu. Když je tak krásně, proč nezkusit zajít do Podolky. Jsme příjemně překvapené. Útulné prostředí i personál, výhled na Vltavu. Kafíčko, točené pivko i  malé občerstvení. I Bony je tady vítaná a  dostává misku s vodou. Pokračujeme dál po stezce, která vede podél kanálu až k bazénu v Podolí. Nesmí sem kola. Nejvíce si to užívá Bony. Když zmerčí vydry, které řádí ve vodě, je jak urvaná z řetězu.

Ondatry

Zkouší a pak jí to nedá a několikrát vystřelí za vydrou do vody. Ondatra  je chytrá, vždy když jí dohání plácne ocasem a je fuč. Několikrát si to zopakuje, pak raději pokračujeme dále. Procházku si užíváme všichni, je to super.

Agility park Podolí

Dnes je to den pro Bony, tak s ní ještě jdeme vyzkoušet agility park pro psy, který se nachází kousek od podolské vodárny. Na hřišti se dá trénovat agility sport. K dispozici jsou přeskokové překážky, slalom, šikmá stěna, kladina, houpačka. Než sem do parku půjdete, měl by váš pes umět spolupracovat a zvládat základní výcvikové povely.  V rámci projektu Pes ve městě a ve spolupráci s Nadací na ochranu zvířat je na hřišti uvedený telefonický kontakt na bezplatnou Psí poradnu pro veřejnost, takže pokud máte nějakou otázku spojenou s vlastnictvím psa, máte možnost se poradit s kynologickými odborníky.

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *