• Menu
  • Menu

All the Beauties of the World – Nová galerie

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » All the Beauties of the World – Nová galerie

Další skvělá výstava v Nové galerii !

Nová galerie

S Jéňou se po cestě do Riegráčů zastavujeme v Nové Galerii. V horním patře právě probíhá kurz malby. Překvapuje mě, že se platí vstup (30,-/student), do teď jsme totiž vždycky chodili zdarma. Když ale porovnám cenu oproti jiným galeriím a navíc s tím, co v této galerii vystavují, rozhodně mi to nevadí. Ba naopak! Opět se zde sešlo více autorů a to Vojtěch Horálek, Vendula Chalánková, Mark Nader, Ivana Sláviková, Jana Šárová a Marika Volfová.

Nová galerie

Kromě barev, kterých je na této výstavě opravdu plno, vás určitě zaujme kombinace vystavovaných technik. Prošívaný pozinkovaný plech s lidovými motivy, série obrazů na téma cesty, malby kombinovanou technikou, koláže a obrazy/plastiky. Mně osobně nejvíce oslovily úžasné „koláže“ Vojtěcha Horálka. Výstava končí už 31.3.2017, takže pokud máte chviličku, určitě stojí za to!

Sára Schlitzová

Jsem studentkou Zahradní a krajinné architektury na ČZU v Praze. Za cestovatelku a dobrodruha se považuji již od chvíle, kdy mě starší sestra na půli cesty poslala samotnou do školky. Kromě cestování a fotografování (amatérské), ráda trávím čas s přáteli. Od malička se věnuji sportům a hře na housle. Taky ráda vyrazím za kulturou (divadlo, výstavy, kino).

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *