• Menu
  • Menu

Písník Mlékojedy

Domů » Cestování se psem » Písník Mlékojedy

Písník Mlékojedy leží mezi obcemi Tišice a Mlékojedy u Neratovic.

Kolem celého písníku  je možné najít travnaté i písčité místa, kde je možné sejít k vodě. Já prošla stranu dále od silnice, tady je spíše část písníků vhodná pro rybáře, kterých tu i docela hodně je. Zaparkovat se dá před vjezdem na stezku. Cestou, mimo rybářů, je i malá nudistická pláž. Jezero se stáčí v místech, kde je malá lezecká stěna a dále část vyhrazená pro motocross.

Písník Mlékojedy- Tišice

Jezero se dá zřejmě obejít celé. Já se vracím a protože je vedro a voda tak lákavá, projdu mezi rákosím a nořím se do příjemné vody, ach. Na ležení to tady zrovna moc není, ale je tu spousty jiných plážiček, kde to určitě jde.

Písník Mlékojedy- Tišice

Autem poté písník objedu zprava.  U silnice z Mlékojed stojí auta a jsou tu písčité pláže, kde se koupou lidé.

Písník Mlékojedy- Tišice

Na konci se nachází Beachpark Mlékojedy, jehož součástí je kemp. Je zde i kiosek s občerstvením. Tady je možné si zapůjčit paddleboardy, je tu beach volejbal, lezecká stěna pod vodou,  skatepark a  plně vybavené dětské hřiště a dvě trampolíny.

Vstupy k vodě jsou zdarma, platí  se jen atrakce.

K jezeru můžete se psem.

 

K písníku můžete jet na kole po cyklotrase vedoucí přímo po hrázi. Můžete také jet vlakem do Tišic a odtud pěšky.

 

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *