• Menu
  • Menu

Boris Nazarenko – výstava fotografií Praha

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Boris Nazarenko – výstava fotografií Praha

V galerii Zahradník – do 14.5. 2017

Každodenní život ve fotografii  Borise Nazarenko. Boris Nazarenko se narodil se 7.7.1950 v Omsku, Sibiř. Momentálně žije v Moskvě. Vystudoval matematiku a ekonomiku. Delší dobu se zabýval vědou, získal akademický titul. Momentálně je v důchodu. Od dětství se zajímal o malířství a fotografii. Speciálním hostem výstavy je Anastasija Potěchina.

výstava foto Boris Nazarenko

Anastasija Potěchina

Fotografii miluji už dávno…láká mě především forma. Ve svých autoportrétech se soustřeďuji na „vícevrstevnost“ okamžiku, citů a pocitů, které dosahuji za pomocí odrazů a stínů. Po absolvování textilní vysoké školy pracuje Anastasija Potěchin jako interiérová designérka. Narodila  se a žije v Moskvě. Účastnilase  se různých fotovýstav.

Galerie Zahradník

 Galerie „Zahradník“ je pro veřejnost přístupná od roku 2013. Galerie se nachází v historickém centru Prahy. Galerie se zaměřuje na široké spektrum soudobé fotografie a umění. Zvláštní důraz je přitom kladen na dokumentární fotografii a na historické metody fotografování. Galerie seznamuje návštěvníky s prvotřídními díly opravdových mistrů v oboru fotografie a umění z mnoha zemí světa. V rámci výstavy nabízí galerie  bohatý doprovodný program (workshopy, prezentace, semináře, setkání s autory). Kromě toho, galerie pořádá mimo rámec výstav další akce, například vzdělávací programy pro děti a dospělé, školení a workshopy, promítání filmů a koncerty, fotografické cesty.

výstava foto Boris Nazarenko

ADRESA

11000 V Jámě 8, Praha 1, Praha-Nové Město

Vstup ze dvora průchodem mezi pizzerií a sushi barem. Vstup se nachází vpředu z pravé strany. Dále  jděte po schodech jeden a půl patra směrem dolů.

OTEVŘENO
Středa až neděle od 12,00 do 19,00 hodin

VSTUPNÉ

Plné vstupné: 100,- Kč
Snížené vstupné: 50,- Kč

výstava foto Boris Nazarenko

 

 

Sára Schlitzová

Jsem studentkou Zahradní a krajinné architektury na ČZU v Praze. Za cestovatelku a dobrodruha se považuji již od chvíle, kdy mě starší sestra na půli cesty poslala samotnou do školky. Kromě cestování a fotografování (amatérské), ráda trávím čas s přáteli. Od malička se věnuji sportům a hře na housle. Taky ráda vyrazím za kulturou (divadlo, výstavy, kino).

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *