• Menu
  • Menu

Festival ARENA

Festival ARENA založilo Divadlo bratří Formanů. Jedná se o přehlídku divadla, nového cirkusu, hudby a současné vizuální tvorby. Setkáte se tu s tuzemskými i zahraničními umělci.

Festivl ARENA

My jsme se letos vydali na Stěnu smrti, show kolektivu Le Mur de la Mort s názvem Mortel Jus de Mortel. Tato show odkazuje na slavnou pouťovou tradici padesátých let. Mimo prvky cirkusu, divadla a kočovného života je hlavní náplní jízda na motorkách uvnitř dřevěného „sudu“. Závodníci předvádějí na vertikální stěně neuvěřitelné kousky. Dechberoucí show v uzavřeném prostoru, který se velmi brzy naplní palivovým odérem, vám rozhodně zvedne adrenalin v těle. Někdo zavzpomíná na své dětství, pro někoho to bude show zcela nová. Všichni ale jistě odejdou se skvělým zážitkem. Určitě doporučuji, je to zážitek!

Le Mur de la Mort

Areál festivalu se nachází na smíchovské náplavce. Můžete si dojít na drink na loď Tajemství, nebo do některé z okolních kaváren. Během dne je možné se i najíst a to buď v některém z občerstvovacích stánků, na lodi, nebo v přilehlých kavárnách.

Le Mur de la Mort

Program v rámci festivalu můžete navštívit ještě dnes a zítra, tedy do 1.7.2023

 

Sára Schlitzová

Jsem studentkou Zahradní a krajinné architektury na ČZU v Praze. Za cestovatelku a dobrodruha se považuji již od chvíle, kdy mě starší sestra na půli cesty poslala samotnou do školky. Kromě cestování a fotografování (amatérské), ráda trávím čas s přáteli. Od malička se věnuji sportům a hře na housle. Taky ráda vyrazím za kulturou (divadlo, výstavy, kino).

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *