• Menu
  • Menu

Kluziště v Kasárnách Karlín

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Praha - hlavní město » Kluziště v Kasárnách Karlín

Bruslení v Praze

Na krásném dvorku, v prostoru Kasáren Karlín, můžete v dnešních mrazivých dnech navštívit provizorní kluziště. Plocha není nijak veliká, ale pokud si chcete na hodinku zabruslit, určitě to postačí. Pokud máte své vlastní brusle, můžete si je tu nechat nabrousit.

Kasárny Karlín – kluziště

Je tu i půjčovna, bohužel ale na stránkách nemají napsané, že se platí záloha 1000,- Kč za půjčení, pokud tedy budete chtít brusle zapůjčit, mějte u sebe připravenou větší hotovost.

Kasárny Karlín – kluziště

Otevírací doba

Je tu i malé občerstvení.  Otevírací doba je od pondělí do pátku 13:00 do 19:00 a o víkendu od 13:00 do 20:00. Děti do 150 cm mají vstup zdarma, děti nad 150 cm 40,- Kč/150 minut. Dospělí zaplatí 50- Kč /150 minut. Za půjčení bruslí dáte 60,-Kč za pár + 1000 ,- Kč záloha. Broušení bruslí vás vyjde na 80,- Kč za pár.

Kasárny Karlín – kluziště
Sára Schlitzová

Jsem studentkou Zahradní a krajinné architektury na ČZU v Praze. Za cestovatelku a dobrodruha se považuji již od chvíle, kdy mě starší sestra na půli cesty poslala samotnou do školky. Kromě cestování a fotografování (amatérské), ráda trávím čas s přáteli. Od malička se věnuji sportům a hře na housle. Taky ráda vyrazím za kulturou (divadlo, výstavy, kino).

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.