• Menu
  • Menu

Levandulové údolí na podzim

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » Levandulové údolí na podzim

Levandulové údolí

Při hledání výletu na podzimní neděli jsem narazila na odkaz na Levandulové údolí. Miluji levanduli a tady je otevřeno i dnes. Zvědavost a parádní počasí a za 35 minut jsme tam.  A co je důležité, mohu i s naším malým krakenem.

Levandulové údolí se psem

Přijíždím na parkoviště se šipkou Levandulové údolí. Nad parkovištěm a areálem se tyčí mohutná stavba asi vápenky. Není ještě otevírací doba, ale i tak jsme mohla i s pejskem vstoupit. Hodně se tady buduje, na začátku jsou toalety, kde vás poprosí, ať si nalejte vodu do kyblíku a spláchnete. Záchod je čisťounký. Venku jsou malé domečky , jedna je myslím perníková. Cestou dále jsou malé ostrůvky vědění. Jsou zde i relaxační sedátka a sedačky.

Levandulové údolí

Levandulové pole má letos svou fialovou krásu za sebou, ale přesto některé rostlinky udivují a derou se ještě na sluníčko. Jdu k hlavnímu barevnému stanu , lemovaného také levandulovým polem a už podzimní výzdobou. Všude jsou stolečky i židle, uvnitř jsem  v barevném a voňavém království , i tady se dá sedět. U pultu mají dobroty, čaj, kávu , limonádu, dá se zde i naobědvat.

Levandulové údolí

Já ochutnávám levandulovou limonádu, hořovický chléb s hrachovými klíčky a pečenou zeleninou a s bylinkovou pomazánkou. Levandulová káva ve formě cappuccina mě jediná moc nenadchla. Nesladím a tohle bylo sladké až příliš. Sedím venku a poslouchám relaxační hudbu.

Dají se zde nakoupit výrobky z levandule. Bylo to příjemné nedělní odpoledne.

Levandulové údolí se psem

 

 V Levandulovém údolí vyrábí produkty zdravé výživy v BIO kvalitě, SUPER potraviny a nápoje s podporou imunity, přírodními antioxidanty a antibiotiky obsaženými v Levanduli lékařské v BIO kvalitě, ale také produkty s BIO konopím a jeho blahodárnými OMEGA 3 kyselinami, s dalšími bylinami, které vás nejen potěší pestrostí a vůní, ale zároveň vám pomohou se zdravotními problémy, únavou, nedostatkem energie, smutkem, depresemi, bolestmi hlavy, nespavostí nebo pálením žáhy a bolestmi břicha.  V Levandulovém údolí  nabízejí ozdravné procedury, které vám pomohou celostně s vaším porouchaným tělem, myslí nebo duší.  Napomohou vaší samoléčbě, která je prokazatelně nejúčinnější, bez vedlejších účinků a bez budoucích autoimunních poruch. Tady se snaží navrátit k českému bylinkářství a fenoménu českého lázeňství, které stojí na dvou základních pilířích: minerálech a bylinách. Vyrábí zde  80% produktů ručně.  Obaly jsou 100% kompostovatelné s certifikací FSC.

Levandulové údolí

ZDEJŚÍ ODRŮDA LEVANDULE LÉKAŘSKÉ JE UNIKÁTNÍ SVÝMI VYSOCE LÉČIVÝMI LÁTKAMI.
ROSTE NA VÁPENCOVÝCH MOŘÍCH, KTERÁ JINDE NA SVĚTĚ NENAJDETE, PROTO POMÁHÁME
LIDEM, DNES UŽ Z CELÉHO SVĚTA, LÉČÍ AUTOIMUNNÍ CHOROBY A NERVOVÁ A CHRONICKÁ ONEMOCNĚNÍ.
BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÉ BY POTŘEBOVALI DVAKRÁT VÍCE, PROTO NEVYBÍRAJÍVSTUPNÉ

Levandulové údolí

JAKO NA JINÝCH LEVANDULOVÝCH FARMÁCH VE SVĚTĚ. DO POLÍ VÁS RÁDI PUSTÍ, JSTE LI HOSTY V RESTAURACI A NEBO JSTE SI PŘIJELI ZAKOUPIT ZDRAVOU VÝŽIVU A BIO NÁPOJE PRO LEPŠÍ A BOHATŠÍ ŽIVOT.
V PRODEJNĚ SE POHYBUJÍ POUZE VZDĚLANÍ TERAPAUETÉ, KTEŘÍ VÁM OCHOTNĚ PORADÍ.

Levandulové údolí

PEJSCI NA VODÍTKU JSOU U NÁS VÍTÁNI A MINERÁLNÍ VODOU Z VÁPENCOVÝCH MOŘÍ POCTĚNI.

Levandulové údolí

Provozovatel: Levandulové údolí, Československé armády 973 Zdice 267 51 Chodouň

Levandulové údolí

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *