• Menu
  • Menu

Máme psa 3 – cestovatel

Domů » Všechny destinace » Česká republika » Středočeský kraj » Máme psa 3 – cestovatel

Je to  fajn

Zítra mu budou 3 měsíce. Pan Doctor vyrostl, tlapky má jak lvíče, oči pořád modré, srst heboučkou jako plyšák. Má obrovskou chuť k jídlu,  učí se každým dnem nové a nové věci. Je těžké ho uhlídat, protože od hmyzu, listů, trávy, kytek, spadaných jablíček,  textílií, by nejraději zbaštil všechno.

na zahradě

Cestujeme

Do  jeho života  jsme přidaly cestování. V autě už si zvykl a tak mimo náš les, kam chodíme na pravidelné procházky už  jsme společně navštívili: menhir v Mořince, lom Velká Amerika, Levandulové údolí, Místo u řeky v Radotíně  i pláž v Mokropsích.

Menhir v Mořince
Lom Velká Am

Je to štěně

Doctor se naučil i některé nové věci,  umí přeskočit, vyskočit na povel, lehne a sesune se k zemi jen když cítí v ruce pamlsek.  Na přivolání, pokud zrovna neletí vážka, nejede cyklista, nebrečí dítě, nespadne list ze stromu…většinou přijde. Je vlastně hodný, člověk se musí obrnit trpělivostí, když ho chytne chvilkový amok a začne lítat jak zběsilý, kousat, vrčet. Je jak střela!

Radotínské přemostění

Uhlídaly jsme zatím vstup na gauč i do postele! Chystáme se na 3. očkování a pak asi do školky, trochu nabrat disciplínu a seznámit se s jinýmiu hafany.

Snažíme se dodržovat režim, jídlo 3 x denně, spát chodí kolem 12.30, ve 4.30 čůrat /někdy kakat/ pak v 7 hodin. Docela to funguje, až dnes to byla pohroma, včera na procházce asi něco slupnul, co neměl a tak tam ráno byly 3 hnědé hromady i louže.

na zahradě

Dneska dietka a snad bude dobře, vždyť má být o víkendu babí léto a tak by bylo škoda zůstávat doma!

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *