• Menu
  • Menu

Lodě na vodě 2016

Pražské náplavky 21.4 – 24.4.2016

Pražské náplavky jsou vyhledávaným místem pro turisty i obyvatele Prahy. Skvělá atmosféra u Vltavy je dobrým tipem na výlet nebo jenom malou procházku. Výstava Lodě na vodě 2016 začala ve čtvrtek 21.4. Slunečné počasí přilákalo na oba břehy, lemovaných stánky bezmála devadesáti vystavovatelů, velké  množství  návštěvníků.

nábřeží u Mánesa
nábřeží u Mánesa

Lodě na vodě 2016

Doprovodný program probíhá a bude probíhat v zóně D a v prostoru pod Železničním mostem. Návštěvníky čeká např.: Jetsurf Prague, flyboard, výstava Lodě na vodě 2016, formule na vodě, paddleboarding pro děti. dračí lodě pro děti, jachting a vodní záchrana lodí, freestyle na vodním skútru, vodní sporty, kanoepolo, exhibiční zápasy KP Praha, Jetovator…a mnoho dalšího.

Vltava
Vltava

V letošním roce je vstup na oba břehy zpoplatněn. Přívoz mezi Rašínovým a Hořejším nábřežím bude v provozu a bude zdarma.

pátek       22.4.    10 – 19 hod

sobota     23.4.  9.30 – 19 hod

neděle    24.4.   9.30 – 17 hod

Lodě na vodě 2016
Lodě na vodě 2016

 

 

Jana Schlitzová

Má první cesta za hranice byla do NDR, tady jsem poprvé spatřila moře. Následovaly Maďarsko, Jugoslávie, Bulharsko. Když se otevřely hranice, stačila na několik let Evropa, to už byly cesty s dětmi. Od chvíle, kdy jsme poprvé s dětmi navštívili Asii, je poznávání, psaní a fotografování mým druhým zaměstnáním a stále mě to baví. Nádherná místa a zákoutí naší země, krásné České republiky, teprve objevuji a mám co dohánět.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *