• Menu
  • Menu

Mezinárodní VELETRH ZMRZLINY SIGEP

Domů » Všechny destinace » Zahraničí » Evropa » Itálie » Mezinárodní VELETRH ZMRZLINY SIGEP

V italském RIMINI na veletrhu zmrzliny

36. ročník Mezinárodního veletrhu zmrzliny  SIGEP v Rimini  probíhá ve  dnech 17.-21.1.2015.  Mezinárodní veletrh tradičních výrobců zmrzliny, pekařských výrobků a cukrovinek. Italští zmrzlináři se vypracovali k dokonalosti a provedou návštěvníky všemi regiony, ale je zde i  konkurence zmrzlinářů z celého světa. http://www.sigep.it/

Prodejci ze 34 zemí po celém světě a všichni, kdo v oboru něco znamenají, mají možnost  prezentovat  své výrobky v 16-ti pavilonech a na zcela zaplněné ploše 90 000 m2.

Mezinárodního veletrh SIGEP v Rimini na snad největší přehlídku řemeslné výroby zmrzliny, moučníků, čokoládových výrobků a pekařství. Plocha veletrhu je tak obrovská, že ji není možné absolvovat v jednom dni. Proto veletrh trvá celkem 4 dny. V jednotlivých oborech cukrářů a pekařů jsou představovány nejen samotné výrobky, ale vše co souvisí s jejich výrobou a prodejem. Od prvotních surovin, polotovarů nebo konečných výrobků je zde vystavena i  technologie vybavení, výrobny, reklamní předměty. Veletrh je inspirací pro mistry svého oboru, kteří zde můžou nejen přejímat nápady k aranžování, zdobení a úpravy výrobků, seznámit s novinkami a novými trendy, ale i uzavírat kontrakty. O prestižnosti vypovídá i obrovské množství návštěvníků a turistů, pro které jsou připraveny různé atrakce a hlavně ochutnávky. K dispozici je i velké množství propagačních materiálů a katalogů.

Dana Dajdulka

Více jak 15 let se pro mě stalo cestování drogou. Za tu dobu jsem mimo Evropu navštívila USA, Nový Zéland, Thajsko, Kambodžu, Velikonoční Ostrovy... poslední roky se mou láskou stala Jižní Amerika. Každá další cesta je pro mne nejenom výzvou, ale také uskutečněnými sny poznat místa , které tak dobře znám z knih a cestopisů.

Zobrazit články

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *